Burmistrz Dariusz Kucharski o inwestycjach, wyborach i przyszłości Dzierżoniowa

29 min.

W najnowszym podcastowym spotkaniu przyjrzymy się dynamicznemu rozwojowi Dzierżoniowa pod okiem burmistrza Dariusza Kucharskiego.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

W najnowszym podcastowym spotkaniu przyjrzymy się dynamicznemu rozwojowi Dzierżoniowa pod okiem burmistrza Dariusza Kucharskiego. Jego kadencja, trwająca od 2014 roku, zbliża się do końca, ale przed nami jeszcze wiele do omówienia – w tym start w najbliższych wyborach. Jako że Dzierżoniów przeszedł znaczącą metamorfozę w ostatnich latach, dyskutujemy, aby spojrzeć na osiągnięcia, wyzwania i plany na przyszłość. Burmistrz Kucharski podzieli się z nami obszernie informacjami o inwestycjach, które zmieniły oblicze miasta, oraz o działaniach podejmowanych w ciągu ostatniej kadencji. Ponadto, omówi rolę ekipy „Nowoczesnego Dzierżoniowa”, której jest częścią, oraz swoje nadchodzące starania w wyborach. Co czeka Dzierżoniów w najbliższych pięciu latach? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie tutaj, w naszym najnowszym odcinku.

Materiał sfinansowany przez Komitet Wyborczy Nowoczesny Dzierżoniów Dariusza Kucharskiego

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >