Nowe perspektywy dla Gminy Dzierżoniów: Rozmowa z Radosławem Michałkiem

22 min.

Naszym gościem jest Radosław Michałek, aktualnie mieszkaniec Mościska i kandydat na wójta Gminy Dzierżoniów, który dzieli się z nami swoją historią rodzinnej więzi z regionem, doświadczeniem zawodowym oraz drogą, która prowadziła go do podjęcia decyzji o kandydowaniu na stanowisko wójta.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Naszym gościem jest Radosław Michałek, aktualnie mieszkaniec Mościska i kandydat na wójta Gminy Dzierżoniów, który dzieli się z nami swoją historią rodzinnej więzi z regionem, doświadczeniem zawodowym oraz drogą, która prowadziła go do podjęcia decyzji o kandydowaniu na stanowisko wójta. Z jego perspektywy odkryjemy, dlaczego akurat teraz postanowił wziąć udział w wyborach samorządowych i jakie są jego główne cele. Opowie także o swoim zespole wyborczym, w którym szczególnie ważne miejsce zajmują kobiety. To będzie ciekawa rozmowa o przyszłości gminy i roli kobiet w życiu społeczności lokalnej. Zapraszam do wysłuchania. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Materiał sfinansowany ze środków KWW Radosława Grzegorza Michałka

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >