Inwestycje dla Dzierżoniowa: Rozmowa z Burmistrzem Dariuszem Kucharskim

18 min.

Zapraszamy do najnowszego odcinka naszego podcastu, gdzie rozmawiamy z burmistrzem Dzierżoniowa, Dariuszem Kucharskim, na temat Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Zapraszamy do najnowszego odcinka naszego podcastu, gdzie rozmawiamy z burmistrzem Dzierżoniowa, Dariuszem Kucharskim, na temat Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dowiedz się, ile pieniędzy trafi do miasta i na jakie konkretne projekty zostaną przeznaczone. Burmistrz dzieli się szczegółami dotyczącymi planów inwestycyjnych dla 28 gmin z trzech powiatów: dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego. W kontekście Dzierżoniowa omawiane są m.in. budowa przedszkola nr 7 na osiedlu Tęczowym, modernizacja basenu odkrytego i jego otoczenia oraz wątek basenu krytego. Pieniądze z ZIT zostaną także przeznaczone na termomodernizację wielu budynków. Bądź na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami dla Dzierżoniowa. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >