„Nie wykluczam startu w wyborach na burmistrza Bielawy” – rozmowa z Jackiem Grzebieluchem

31 min.

Podcast z przewodniczącym Rady Powiatu dzierżoniowskiego, Jackiem Grzebieluchem. Rozmowa m.in. o nowej koncepcji komunikacji powiatowej, turystyce i wyciągu na Wielką Sowę. I najważniejsza kwestia – Jacek Grzebieluch zadeklarował, że nie wyklucza startu w wyborach na burmistrza Bielawy.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Podcast z przewodniczącym Rady Powiatu dzierżoniowskiego, Jackiem Grzebieluchem. Rozmowa m.in. o funduszach unijnych dla południowego Dolnego Śląska, wyborach parlamentarnych, samorządowych, problemach z dopięciem budżetów samorządów lokalnych, dużej inflacji, nowej koncepcji komunikacji powiatowej, turystyce i wyciągu na Wielką Sowę. Nie zabrakło w rozmowie krytyki propozycji inwestycji na bielawskiej Łysajce. I najważniejsza kwestia – Jacek Grzebieluch zadeklarował, że nie wyklucza startu w wyborach na burmistrza Bielawy.

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >