Rozmowa z Natalią Przybysz o nowej płycie, koncertach i… Korze

29 min.

Natalię Przybysz złapaliśmy podczas podróży na koncert promujący jej nową płytę. Udało nam się chwilę porozmawiać o „Tam”, wyspie Hydra, rejsie po Atlantyku i… Korze. 24.11. 2023 Natalia wraz z zespołem wystąpi w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Więcej o koncercie i biletach na stronie Doba.pl. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Natalię Przybysz złapaliśmy podczas podróży na koncert promujący jej nową płytę. Udało nam się chwilę porozmawiać o „Tam”, wyspie Hydra, rejsie po Atlantyku i… Korze. 24.11. 2023 Natalia wraz z zespołem wystąpi w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Więcej o koncercie i biletach na stronie Doba.pl.

Przepraszamy za jakość dźwięku. Rozmowa była przeprowadzona przez Skype. Na zasięg telefonii komórkowej niestety nie mieliśmy wpływu.

foto. Silvia Pogoda / KAYAX

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >