Scena pod Regałem: Rozmowa z Michałem Hadasikiem

41 min.

W tym odcinku podcastu gościmy Michała Hadasika ze „Sceny pod Regałem”, wrocławskiego pianistę, producenta i działacza na rzecz kultury.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

W tym odcinku podcastu gościmy Michała Hadasika ze „Sceny pod Regałem”, wrocławskiego pianistę, producenta i działacza na rzecz kultury. Michał jest również dyrektorem artystycznym Sceny pod Regałem, przestrzeni artystycznej poświęconej młodym twórcom poruszającym się w czterech gałęziach działań twórczych: muzyki, teatru, literatury i tańca. Rozmawiamy z Michałem o jego inspiracjach muzycznych, działalności Sceny pod Regałem oraz o planowanym projekcie z piosenkami Lecha Janerki. Dowiemy się także, jakie wydarzenia artystyczne organizuje „Scena pod Regałem”, w tym festiwale na terenie Polski i Dolnego Śląska. Michał podzieli się z nami swoimi refleksjami na temat ludzi, z którymi współpracuje, a także opowie o swojej ekipie muzycznej. Warto wspomnieć, że Michał i jego zespół wystąpili ostatnio na imprezie PUB 2024 w Dzierżoniowie. To wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Michałem Hadasikiem i poznania fascynującej historii „Sceny pod Regałem”. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >