Jak pomoc może zmienić świat: Rozmowa z Marzeną Zdolską, trenerem i szkoleniowcem

43 min.

To kolejny odcinek naszego podcastu! Ty razem poruszymy ważne tematy związane z hejtem, agresją, komunikacją i empatią, a naszą ekspertką będzie Marzena Zdolska – trener i szkoleniowiec. Marzena prowadzi warsztaty profilaktyczne dla młodzieży, starając się zrozumieć przyczyny i mechanizmy zjawisk takich jak hejt oraz agresja w środowisku online.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

To kolejny odcinek naszego podcastu! Ty razem poruszymy ważne tematy związane z hejtem, agresją, komunikacją i empatią, a naszą ekspertką będzie Marzena Zdolska – trener i szkoleniowiec. Marzena prowadzi warsztaty profilaktyczne dla młodzieży, starając się zrozumieć przyczyny i mechanizmy zjawisk takich jak hejt oraz agresja w środowisku online. Rozmawiamy również o roli empatii w społeczeństwie, zwracając uwagę na sytuacje tragiczne, w których brak empatii może zaostrzyć cierpienie. Marzena dzieli się swoją wiedzą na temat tego, dlaczego dochodzi do aktów agresji oraz jakie mechanizmy leżą u podstaw braku empatii. Podczas tej rozmowy dowiemy się, jak reagować na ludzkie tragedie i dlaczego pomaganie jest tak istotne. Tomasz Kuriata poprowadzi nas przez dyskusję o zrozumieniu i rozwijaniu empatii w społeczeństwie. Zapraszamy do wysłuchania podcastu.

 

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >