„Kobiecy Dolny Śląsk”. Rozmowa z Edytą Płanetą-Siewierską o przyszłości regionu

24 min.

W kolejny, podcaście przyjrzymy się perspektywom Dolnego Śląska w towarzystwie Edyty Płanety-Siewierskiej, „jedynki” z listy Nowej Lewicy do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

W kolejny, podcaście przyjrzymy się perspektywom Dolnego Śląska w towarzystwie Edyty Płanety-Siewierskiej, „jedynki” z listy Nowej Lewicy do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Rozmowa będzie dotyczyć kluczowych tematów dla regionu, takich jak środki z KPO dla regionu wałbrzyskiego, problem wykluczenia komunikacyjnego, jakość powietrza, turystyka i kwestia odpadów na terenie Dolnego Śląska. Przyjrzymy się także działaniom Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W trakcie rozmowy zostanie poruszona ważna kwestia minimalizacji polityki w samorządzie na rzecz praktycznych działań na korzyść wyborców. Edyta Płaneta-Siewierska podzieli się również informacją o wsparciu ze strony prezydenta Wałbrzycha dla swojej oraz innych kobiecych kandydatur w wyborach samorządowych. Apeluje także o aktywne uczestnictwo w wyborach, aby wspólnie kształtować przyszłość naszego regionu. Przygotujcie się na rzeczową dyskusję o najważniejszych sprawach Dolnego Śląska. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Sfinansowane przez KKW Lewica

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >