Rozmowa z kobietą – rakietą Moniką Liszką

16 min.

Zapraszamy do najnowszego odcinka naszego podcastu, gdzie gościmy Monikę Liszkę, trenera rozwoju osobistego i organizatorkę wydarzenia „Jestem Kobietą Rakietą”, planowanego na 10 marca 2024 roku.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Zapraszamy do najnowszego odcinka naszego podcastu, gdzie gościmy Monikę Liszkę, trenera rozwoju osobistego i organizatorkę wydarzenia „Jestem Kobietą Rakietą”, planowanego na 10 marca 2024 roku. W tym odcinku przyjrzymy się temu, jak być prawdziwie sobą, realizować marzenia i dążyć do celów z determinacją i siłą, zainspirowani pełną pozytywną energią inicjatywą Moniki. Podczas spotkania „Jestem Kobietą Rakietą” organizatorzy omówią także tematy sukcesu i talentu. Dołączcie do spotkania i odkryjcie, jak stawać się Kobietą Rakietą w codziennym życiu. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Więcej na temat imprezy

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >