Adam Jaśnikowski: Turystyka i rozwój regionalny w Sejmiku Dolnośląskim

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego podcastu, gdzie rozmawiamy o rozwoju regionalnym z ludźmi, którzy działają na rzecz społeczności. Dziś naszym gościem jest Adam Jaśnikowski.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego podcastu, gdzie rozmawiamy o rozwoju regionalnym z ludźmi, którzy działają na rzecz społeczności. Dziś naszym gościem jest Adam Jaśnikowski z Koalicji Obywatelskiej i przedsiębiorca z branży turystycznej, startujący z listy KO do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z pozycji nr 4. Opowie nam, dlaczego kocha swój region i jaką rolę pełni Sejmik Województwa Dolnośląskiego w życiu jego mieszkańców. Przez pryzmat turystyki, jako koła zamachowego rozwoju, oraz wsparcia dla instytucji społecznych i infrastruktury, zgłębimy tematy kluczowe dla dalszego rozwoju regionu byłego województwa wałbrzyskiego. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Sfinansowane przez KWW Koalicja Obywatelska

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >