Czy kolej odżyje w powiecie dzierżoniowskim? Patryk Hałaczkiewicz zdradza swój plan

21 min.

Witajcie w kolejnym podcaście. Tym razem przyjrzymy się bliżej perspektywom rozwoju powiatu dzierżoniowskiego. Naszym gościem jest Patryk Hałaczkiewicz, kandydat Obywatelskiego Bloku Samorządowego na radnego do rady powiatu dzierżoniowskiego.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Witajcie w kolejnym podcaście. Tym razem przyjrzymy się bliżej perspektywom rozwoju powiatu dzierżoniowskiego. Naszym gościem jest Patryk Hałaczkiewicz, kandydat Obywatelskiego Bloku Samorządowego na radnego do rady powiatu dzierżoniowskiego. Patryk nie tylko jest autorem „Kolei do Bielawy”, ale także przynosi ze sobą pasję, zaangażowanie i konkretne plany. Rozmowa z nim to nie tylko wgląd w jego wizję rozwoju kolejnictwa w powiecie dzierżoniowskim, ale również szansa na zrozumienie, jakie priorytety przyświecają jego działaniom. Czy kolej odżyje w naszym regionie? Jakie są szanse na wprowadzenie tramwaju dwusystemowego między Dzierżoniowem, Bielawą, a Pieszycami? Zapraszam do słuchania. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Materiał sfinansowany przez KW OBS

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >