Gorące tematy Dolnośląskiego Sejmiku: Rozmowa ze Stanisławem Jurcewiczem

26 min.

W najnowszym odcinku podcastu rozmawiamy ze Stanisławem Jurcewiczem, radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z ramienia Polski 2050.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

W najnowszym odcinku podcastu rozmawiamy ze Stanisławem Jurcewiczem, radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z ramienia Polski 2050. Prześwietlamy kluczowe wydarzenia i sprawy, które obecnie poruszają polityczną scenę regionu. Rozmawiamy o różnorodnych tematach, począwszy od odwołania przewodniczącego Sejmiku, po sprawy związane z kontrolą wysypisk na Dolnym Śląsku oraz inwestycjami w subregion wałbrzyski. Nie zabraknie także mówienia o kwestiach takich jak wsparcie dla dzieci autystycznych czy inwestycje w bazę sportowo-rekreacyjną. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych wydarzeniach i planach dotyczących regionu Dolnego Śląska. Rozmawia Tomasz Kuriata.

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >