Przemiana w drugiej połowie życia: Rozmowa z Jolantą Kuderą, terapeutką holistyczną

45 min.

Zapraszamy do najnowszego odcinka podcastu, gdzie zagłębimy się w świat holistycznej terapii, kobiecej przemiany, a także nieco bardziej zaskakujących obszarów życiowych. Naszym wyjątkowym gościem jest Jolanta Kudera, terapeutka holistyczna i mentorka, która podzieli się z nami nie tylko wiedzą, ale również swoim doświadczeniem życiowym.

Posłuchaj wywiadu:

Udostepnij podcast

Zapraszamy do najnowszego odcinka podcastu, gdzie zagłębimy się w świat holistycznej terapii, kobiecej przemiany, a także nieco bardziej zaskakujących obszarów życiowych. Naszym wyjątkowym gościem jest Jolanta Kudera, terapeutka holistyczna i mentorka, która podzieli się z nami nie tylko wiedzą, ale również swoim doświadczeniem życiowym. Rozmawiamy o zdrowiu psychicznym, komforcie emocjonalnym, filozofii Junga, medycynie chińskiej, a także zagłębiamy się w obszary psychologii i dietetyki. Jolanta dzieli się spostrzeżeniami na temat kobiecej przemiany, roli kobiet w życiu i biznesie, a także odkrywa tajemnice tzw. drugiej połowy życia oraz kryzysu wieku średniego.

 

W trakcie rozmowy nie zabraknie również inspirującej myśli o tatuażu jako symbolicznym kroku w stronę spełniania marzeń, nawet tych najbardziej zwariowanych. Odkryjmy razem, jak tatuaż może być wyrazem osobistej przemiany. A co z Harrym Potterem? W trakcie naszej rozmowy odkryjemy, jak magia, przygody i mądrości z uniwersum Harry’ego Pottera mogą wpływać na naszą psychikę i stan emocjonalny. Bo czasem w nieoczekiwanych miejscach kryją się odpowiedzi na nasze pytania. Zapraszamy do słuchania i odkrywania nowych aspektów życia oraz własnego rozwoju w towarzystwie Jolanty Kudery i Tomasza Kuriaty, tylko w naszym podcaście.

 

Tomasz Kuriata

- autor podcastu

Dziennikarz, redaktor naczelny i twórca portalu Doba.pl, pomysłodawca radiodoba.pl. Od 1995 do 2007 pracował w Radiu Sudety. W międzyczasie współpracował z wałbrzyskim Radiem BRW. Współpracował m.in. z Tygodnikiem Dzierżoniowskim. Czytaj więcej >